![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346614811_229592976435459_6924397706114149084_n.jpg)
10 квітня 2023 року експерт з зовнішньоекономічних питань служби міжнародного співробітництва Дністровського БУВР Андрій Петрик прийняв участь в інформаційній сесії програми прикордонного співробітництва Interreg NEXT «Румунія-Україна 2021-2027».
Захід організовувався Спільним технічним секретаріатом програми – Сучавським регіональним бюро транскордонного співробітництва, а також Органом управління – Міністерством розвитку, громадських робіт і державного управління Румунії та Івано-Франківської облдержадміністрації.