Участь в акції “Дунайська солідарність”

 

30 червня 2023 року у мальовничому м. Вижниця Чернівецької області фахівці Державного агентства водних ресурсів України, Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, Дністровського БУВР, БУВР Причорномор’я та Нижнього Дунаю, БУВР Тиси та представників проєкту ЄС «EU4Environment – Водні ресурси та екологічні дані» провели акцію «Дунайська солідарність», де обговорили проблеми р. Дунай та його приток й переглянули відео і фотозвернення Дунайських країн зі словами солідарності Україні.

 

Відтак відбувся благодійний аукціон та ярмарок «Дорогоцінний пластик за донат на ЗСУ» з унікальними виробами з переробленого пластику – турботливо зібраного небайдужими українцями і переробленого найкращими майстрами своєї справи. Учасники заходу мали можливість дізнатися, як в Україні втілюють в життя ідею «дорогоцінного пластику», який шлях проходить кришечка від напою до витвору мистецтва, як це рятує річки та переконатися, що пластик – не сміття, а цінний ресурс!

На аукціоні були представлені вироби від «Закарпатської майстерні Пластикожуя» та майстерні «Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine» – персонально від власників. Фахівці майстерень розповіли про те, як кожен може підтримати ініціативу зі зменшення пластику в річках та подарувати йому друге життя.
У рамках аукціону кожен бажаючий мав змогу «поборотися» своїми донатами за виріб, який найбільше сподобався. Після завершення аукціону придбати вироби від майстерень можна було на благодійному ярмарку. На аукціоні було зібрано 30 000 грн. Усі зібрані кошти передані на потреби Вижницького батальйону сил ТРО, який наразі виборює нашу перемогу на фронті.
Під час аукціону також відбулося нагородження переможців фотоконкурсу «Річки Буковини очима дітей».
А опісля всі присутні разом з дітьми та молоддю прибрали берег річки Черемош.