Зокрема, Марія Засідко виступила з доповіддю під час обговорення результатів досліджень спільного відбору на р.Західний Буг та одномоментних відборів на річках Вишня і Шкло у 2022 році.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/371053351_611248787852729_8613981034831229005_n.jpg)
Також члени робочої групи обговорили ряд важливих питань, які стосуються оцінки якості прикордонних вод за 2022 рік, функціонування водопровідно-каналізаційного господарства в Україні та Польщі , способи реагування, алгоритм реагування та оповіщення в разі аварійного забруднення вод та ін.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/371060845_611248744519400_2796260318458503915_n.jpg)