Участь у тренінгу з питань підготовки Програми заходів Плану управління річковими басейнами

Сьогодні, 30 березня, в.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук, заступник начальника Іванна Гнатишин, начальник відділу водних відносин та басейнової взаємодії Мар’яна Трач та провідний інженер відділу водних відносин та басейнової взаємодії Тетяна Лісович взяли участь в тренінгу з питань підготовки Програми заходів Плану управління річковими басейнами у місті Львів.

Захід було проведено з метою  забезпечення своєчасної підготовки та включення до Планів управлінь річковими басейнами дієвих та реалістичних природоохоронних заходів.

Особливу увагу під час тренінгу приділили ефективному та раціональному плануванню заходів, спрямованих на вирішення водно-екологічних проблем, що виникають в результаті діяльності підприємств комунального господарства та створюють потенційний ризик для поверхневих водних об’єктів.

У ході дискусії учасники тренінгу обговорили основні питання порядку денного та напрацювали спільні рішення для покращення стану водних об’єктів.

Захід організовано Державним агентством водних ресурсів України спільно з Програмою EU4Environment – Water and Data, Асоціацією водоканалів України «Укрводоканалекологія» та Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства.