Участь у онлайн-семінарі в рамках проекту «EU-WATTERES»

25-26 квітня 2023 року проходить онлайн-семінар в рамках проекту «EU-WATTERES»: Європейська інтегрована система управління транскордонними підземними водними ресурсами та антропогенними небезпеками» в межах прикордонної з Польщею зони Львівської області, за участю партнерів проекту – Польського геологічного інституту, ДП «Західукргеологія», ДП «Українська геологічна компанія», Геологічної служби Естонії, Латвійського центру геології та метрології навколишнього середовища, Латвійського університету, геологічної служби Норвегії, компанії Intergraph Plska Sp. z. o.o. (Hexagon) та широкого коло зацікавлених організацій України та Польщі.
 Основна мета семінару – інформувати всіх зацікавлених установ та організацій про геопортал EU-Watteres Map portal, його структуру, можливості і практичне застосування, а також всі питання, пов’язані з водозабезпеченням та моніторингом транскордонних підземних вод.
 З доповіддю на тему: «Новітні методи досліджень якості вод в Україні» участь у роботі семінару взяла Марія Засідко – начальник лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР.