Участь у навчальному семінарі «Річки з безперервною течією як запорука доброго екологічного стану та збереження біорізноманіття».

Фахівці Дністровського БУВР взяли онлайн участь у навчальному семінарі «Річки з безперервною течією як запорука доброго екологічного стану та збереження біорізноманіття».
Захід організували Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства спільно з Громадською спілкою «Всесвітній фонд природи Україна» (WWF-Україна).
Питанням відновлення вільної течії річок нині присвячено багато міжнародних та національних ініціатив. Заходи з ревіталізації річок є основним інструментом для досягнення екологічних цілей, визначених Планами управління річковими басейнами, для збереження біорізноманіття та сталості до кліматичних змін.
Під час семінару розглянули питання які стосуються відновлення річок та водних екосистем як складової відбудови України, та досвіду країн ЄС у відновленні вільної течії річок.
Представники WWF поділилися досвідом у відновленні безперервності течії р. Черемош суббасейн Прута та проведенні постмоніторингу на річках в басейні Черемошу після відновлення.
Також обговорили визначення поняття вільнотекучої річки, високий гідроморфологічний статус та бачення WWF-Україна у подальших кроках для забезпечення вільної течії річок України.