Участь у навчально-практичному семінарі «Ревіталізація річок як інструмент досягнення екологічних цілей

30 травня заступник начальника Дністровського БУВР Іванна Гнатишин взяла участь у навчально-практичному семінарі «Ревіталізація річок як інструмент досягнення екологічних цілей.
Семінар організувала громадська спілка «Всесвітній фонд природи Україна» WWF-Україна в рамках діяльності напряму «Вода» та Басейнова рада річки Тиса, спільно з Державним агентством водних ресурсів України, Басейновим управлінням водних ресурсів річки Тиса та Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства.
 Під час зустрічі заслухали питання, які стосувалися гідроморфологічних змін, методики відновлення гідроморфологічних характеристик водотоків та досвіду WWF у відновленні безперервності течії річки Черемош суббасейн Прута. Також учасники ознайомились з досвідом ренатуралізації водних об’єктів в Україні та проєктами ренатуралізації на річці Дунай та річці Ботар.
 Окрім того, сьогодні, 31 травня відбулося практичне навчання з гідрологічних досліджень водних об’єктів із застосуванням сучасних методик та приладів на базі Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса.
Під час навчання учасники виконали ряд конкретних завдань у польових умовах, й розвивали практичні навички роботи з Acoustic Doppler Current Profiler, RiverPro 1200 kHz ADCP.