Участь у Міжнародному Водному Форумі «Яремче 2023»

Сьогодні, 16 лютого, в.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук, заступник начальника Іванна Гнатишин та начальник відділу водних відносин та басейнової взаємодії Мар’яна Трач взяли участь у Міжнародному Водному Форумі «Яремче 2023».
Головними темами Форуму стали відновлення та водна стратегія України, робота підприємств водопровідно-каналізаційного господарства під час війни, співпраця з міжнародними партнерами тощо.
Під час під час панельних дискусій спікери розповідали про Водну стратегію України, ділилися прикладами управління проєктами у співпраці з МФО та підбили підсумки роботи ліцензіатів НКРЕКП у 2022 році.
Як наголосив у своєму виступі заступник Голови Державного агентства водних ресурсів України Ігор Гопчак отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС вимагає ширшого та жорсткішого впровадження норм, стандартів та зобов’язань, в тому числі і у сфері водних ресурсів. Зокрема, Водної Рамкової Директиви та Директиви про міські стічні води, які тісно взаємопов’язані.
Варто зауважити, що серед спікерів форуму був також експерт Blue Rivers Олексій Ярошевич.
Міжнародний Водний Форум «Яремче 2023» організований Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» та проходить з 14 по 17 лютого у м. Яремче.