![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_21390-–-kopiya.jpg)
У третій четвер травня, що цього року припав на 18 травня, відзначається Всесвітній день вишиванки.
Вишиванка — генетичний код українців. Символ віри, надії, любові, сміливості, боротьби та перемог. Вона єднає українців та друзів України по всьому світу.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_20230518_091723.jpg)
Сьогодні наш народ захищає не лише фізичні кордони України, а й духовно-культурні. Вишиванка є духовною бронею українців. Вишита сорочка була, є та буде символом нашої ідентичності, віри, надії, любові, боротьби, а головне — Перемоги.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/zabolotivska-d-czya1.jpg)
Колектив Дністровського БУВР, Коломийської, Заболотівської, Галицької та Лисецької дільниць долучилися до традиційної акції та прийшли сьогодні на роботу у вишиванках.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/img-24c5e6dd435421a905bda32d09f5cfa9-v-8.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_20230518_090125.jpg)