![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438165730_751461053831501_4736635143550953860_n.jpg)
Під час засідання обговорили питання, які стосуються змін до Закону про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, а також виконання вимоги Правил військового обліку.
Як наголосив на початку наради в.о. начальника Дністровського БУВР Микола Кирилів, за кілька днів вступають в дію зміни до законодавства про мобілізацію тож важливо, щоб усі працівники, особливо військовозобовʼязані, були обізнані з нововведеннями.
Опісля відповідальний за військовий облік, провідний фахівець з підготовки кадрів відділу по роботі з персоналом Дністровського БУВР Юрій Луць поінформував присутніх про основні зміни до Закону про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, а також наголосив на важливості оновлення військово-облікових даних.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438168977_751462670498006_8908854751377739477_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438172639_751462827164657_2700998394808970011_n.jpg)