У Держводагентстві стартував дводенний тренінг з питань підготовки Планів управління річковими басейнами

Понад 20 фахівців-водників з усієї України, що увійшли до координаційної робочої групи, пройдуть короткий курс з підготовки окремих розділів структури ПУРБ.

До участі у навчальному курсі долучилися фахівці Дністровського басейнового управління водних ресурсів – заступник начальника управління Іванна Гнатишин та інженер I категорії відділу водних відносин та басейнової взаємодії управління Тетяна Лісович.

У рамках першого освітнього інтенсиву Марія Шпанчик, начальниця відділу моніторингу поверхневих вод та меліорованих земель Держводагентства, ознайомила учасників з інформацією щодо діяльності та завдань координаційної робочої групи в частині підготовки ПУРБ у найближчій перспективі.

Олексій Ярошевич, експерт проєкту Blue Rivers, представив основні принципи та нормативні аспекти підготовки програми заходів для планів управління річковими басейнами.
Учасників заходу привітав Голова Держводагентства Олексій Кузьменков.
 «Плани управління річковими басейнами – це прямий індикатор євроінтеграційного вектору національної водної політики. Окрім того, це також і плани відновлення для водних екосистем на воєнний та післявоєнний періоди. Перехід на планування заходів за басейновим принципом є одним з пріоритетних напрямків роботи Міндовкілля та Держводагентства», – наголосив Голова Держводагентства.
Ключове завдання для координаційної групи – прискорити написання планів управління річковими басейнами. Відтак, до кінця поточного року усі річкові басейни повинні отримати амбітні проєкти ПУРБ.

За матеріалами Держводагенства України