Тренінг з питань підготовки розділу 8 ПУРБ

Держводагентство спільно з Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства на базі Дністровського БУВР провело практичний тренінг з питань підготовки розділу 8 ПУРБ «Повний перелік програм (планів) для району річкового басейну чи суббасейну, їх зміст та проблеми, які передбачено розв’язати» для басейнів річок Дністра, Дунаю та Вісли.
З вступним словом виступили начальник управління забезпечення водними ресурсами Державного агентства водних ресурсів Марія Шпанчик, директор Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства Тарас Капуста та начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк.
Під час тренінгу експерти Blue Rivers Олексій Ярошевич та Катерина Мудра розповіли учасникам про принципи та нормативні аспекти підготовки програми заходів ПУРБ.
Також представники басейнових управлінь презентували та обговорили зібрані пропозиції до програми заходів річок Дністра, Вісли і Дунаю.
Участь у навчанні взяли фахівці басейнових управлінь водних ресурсів річок Дністра, Південного Бугу, Західного Бугу та Сяну, Тиси, Прута та Сірету, Причорномор’я та нижнього Дунаю, а також РОВР у Волинській, Тернопільській та Хмельницькій області.