Сьогодні, 16 листопада, бійці інформаційного фронту відзначають професійне свято – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Через виклики сучасного світу робота медійників вийшла на новий, передовий фланг. Війна інформації на сьогодні стала одним з найнебезпечніших видів зброї. росія, яка завдяки потужній пропаганді, розпочала та веде війну в Україні, продовжує маніпулювати фактами, інформаційними вкидами та неправдивою інформацією, намагаючись спотворити картину бойових дій на фронті, та маніпулювати свідомістю не тільки росіян, але і людей по усьому світі.
Зважаючи на роль інформації у сучасному світі, американський дослідник Маклюен вивів тезу:”Істинно тотальна війна – це війна за допомогою інформації. І треба відмітити, що цю битву, як і на полі бою, Україна виграє, успішно спростовуючи фейки російської пропаганди, та доносячи усьому світові правду про росію і росіян, про звірства “другої армії” на нашій землі, про геноцид проти українського народу, який чинять окупанти.”
Вітаємо усіх радійників, телевізійників та зв’язківців з професійним святом! Бажаємо сил і натхнення, професіоналізму та успіхів у донесенні правдивої інформації до якомога більшої аудиторії!
Ваша праця кожен день наближає Перемогу України!
Разом переможемо!