![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187176399_2950873065133225_6777816158248482712_n.jpg)
Європейські цінності вже сьогодні стають невід’ємною частиною українського світогляду та щоденного життя.
Зокрема, важливим досягненням в напрямку впровадження кращих європейських практик в управлінні водними ресурсами стало запровадження басейнового принципу управління водними ресурсами та перехід до моніторингу якості води за стандартами ЄС.
Впродовж кількох років в Україні, за підтримки міжнародних партнерів, було проведено масштабні скринінги якості вод у басейнах Дніпра, Дністра, Дунаю, Дону, що дозволило визначити специфічні показники, характерні для кожного річкового басейну, й включити їх до програми діагностичного та операційного моніторингу масивів поверхневих вод.