![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336360971_168253226071118_7134191855104759525_n.jpg)
Цьогоріч він пройде під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» і буде спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство.
Під час війни українці особливо відчули цінність води, оскільки багатьох з нас позбавили базового права людини – права на питну воду.
Кожен із нас може стати частиною вирішення проблеми: економне використання води в побуті, прибирання сміття на берегах водойм, використання еко-дружніх миючих та засобів для прання, просвітницька діяльність та багато іншого.
Пам’ятайте, навіть незначні дії, якими б вони не були, допоможуть у вирішені водної кризи!