Громадські та водогосподарські організації, органи влади, та небайдужі українці проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
Традиційно Галицька дільниця Дністровського БУВР долучилась до екоініціативи та поприбирала береги р. Дністер в м. Галич та територію стадіону «Колос».
Окрім того, галицькі водогосподарники провели впорядкування території біля водомірного поста м. Галич.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/174110092_2929889907231541_865260137341864581_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/174332222_2929890097231522_2254544283402112639_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/174545141_2929890367231495_3672516097622335959_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/174780916_2929890400564825_2462763939422229604_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/175290046_2929890210564844_4660253608452163688_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/174746899_2929890053898193_8819170459584015969_n.jpg)