Щодо участі у XX Міжнародній спеціалізованій виставці «AQUA UKRAINE – 2023»

З метою впровадження світових стандартів і провідних досягнень у водному господарстві в Україні щорічно восени проходить Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE».
Протягом 19‑ти років AQUA UKRAINE залишається визнаним лідером серед заходів, присвячених питанням забезпечення водними ресурсами, очищення промислових стоків, впровадження найкращих світових стандартів, передових досягнень і технологій водопостачання та водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно чистих технологій водозбереження.
Саме тому форум схвалений UFI та входить до списку стратегічно важливих і вагомих заходів, обов’язкових для участі та підтримки з боку профільних міністерств, відомств, асоціацій та міжнародних організацій.
Цьогоріч виставка проходитиме з 17 по 19 жовтня на території Міжнародного виставкового центру.
Щороку у рамках виставки відбуваються численні заходи для широкого кола фахівців з водних питань, під час яких відбувається ознайомлення із найсучаснішими водними технологіями, розробками, продукцією, товарами та послугами тощо.
Фахівці Дністровського БУВР також готують інформаційно-довідкові матеріали для презентації водних ресурсів області та діяльності управління на цьогорічній виставці.