Різдвяна коляда продовжує лунати. Часом весела, а часто – сумна. Бо найрадісніше свято в році – сьогодні оповите сумом.
Сьогодні, 29 грудня до Дністровського БУВР з вертепом завітали діти-сироти та позбавлені батьківського піклування з Містечка Милосердя святого Миколая у селі Крихівці Івано-Франківської громади, щоб колядками сповістити про світле свято Різдва Христового. Дітлахи милозвучно колядували та віншували для колективу управління.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/414898065_676379118006362_2201452360959606805_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/414896368_676379168006357_3499668421162569706_n-01.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/415784435_676379134673027_9013017707080360216_n.jpg)
На завершення в.о.начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук, разом із присутніми, щиро подякував маленьким колядникам за те, що зберігають і примножують українські традиції.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/415749207_676379171339690_6322701151092605549_n.jpg)