![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441197125_754508140193459_3660477369190971324_n.jpg)
З нагоди Міжнародного дня Дністра Дністровське БУВР спільно з проєктом EU4Environment та EcoREactive проводили конкурс зі збору пластикових кришечок на переробку. І сьогодні ми готові оголосити результати.
Участь у конкурсі взяли 15 учасників серед яких були як дошкільнята, так і люди поважного віку. Передали кришечки навіть з Херсону, та з фронту. Загалом вдалося зібрати 214,5 кг кришечок!
Отож, трійка переможців:
1 місце – Свищ Олег Ярославович – 62.8 кг
2 місце – Бурштинський ліцей №3 – 53.6 кг
3 місце – Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла – 16 кг
Нагадаємо, переможець конкурсу отримає цінний приз (сертифікат на 5 тис грн.) від Дністровського БУВР та наших партнерів проєкту ЄС EU4Environment&Data. Всі інші учасники отримають грамоти та заохочувальні призи.
Нагородження відбудеться напередодні Міжнародного дня Дністра. Про дату і час ми повідомимо учасників окремо.
Зібраний пластик буде перероблено спільно з EcoREactive. З нього буде зроблена лавочка та табличка до Алеї каштанів на честь Захисників України.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441147066_754508080193465_42161512488772816_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/443717958_754508233526783_4829415801362306470_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441195575_754508606860079_3003260006910675670_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441068122_754508630193410_552389630229446962_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441959084_754508616860078_852794705171637404_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441056466_754508690193404_854912311820745373_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/443718153_754508693526737_181184258698263749_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441518528_754518190192454_6025723117336148982_n.jpg)