Відбувся захід з публічного обговорення проєкту ПУРБ Дунаю (суббасейн річки Тиса)

27 лютого 2024 року відбувся захід з публічного обговорення проєкту плану управління річковим басейном Дунаю (суббасейн річки Тиса). Захід відбувся в м. Ужгород у Кризовому центрі Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса у форматі засідання. У заході взяли участь представники влади, водогосподарських організацій області, члени Басейнової ради річки Тиса, представники територіальних громад, основні водокористувачі басейну (водоканали) та представники БУВР Прут і Сірет, БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю, Дністровського БУВР, науковці, громадські організації та зацікавлені особи.

Від Дністровського БУВР участь у заході взяли в.о.начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук та заступниця начальника Іванна Гнатишин.

З вітальним словом виступили представники від Державного агентства водних ресурсів України Гопчак Ігор та Шпанчик Марія.

Марушевська О. представила порядок денний засідання та мету й завдання громадського обговорення проєкту.

Представники Блю Ріверз Екологічний Консалтинг – Ярошевич О. та Мудра К. розповіли про План управління річковим басейном Дунаю 2025 – 2030 рр. суббасейн Тиси та аналіз стану річкового басейну. Екологічний і хімічний стани масивів поверхневих вод представила Марія Скоблей, Закарпатський ЦГМ. Заступник начальника БУВР Тиси, Едуард Осійський представив повний перелік Програм (планів) для району річкового суббасейну Тиси, їх зміст та проблеми, які передбачено розв’язати.

Після цього відбулося публічне громадське обговорення проєкту Плану управління річковим басейном Дунаю (суббасейн річки Тиса) 2025-2030 рр та обговорення пропозицій та зауважень.

Всі зауваження й пропозиції будуть розглянуті, опрацьовані та надані відповіді. За результатами публічного обговорення проєкту плану управління річковим басейном Дунаю (суббасейн річки Тиса) буде підготовлено розділ 9 ПУРБ Дунаю: «Звіт про інформування громадськості та громадське обговорення проекту плану управління річковим басейном».

 

 

 

 

За матеріалами БУВР Тиси