Упродовж вересня ремонтувальники руслові дільниці проводили обкошення укосів та берм каналів, дамб на наступних водогосподарських об’єктах Коломийського району:
– м/с “Ворона” в смт. Отинія на р. Ворона;
– м/с “Коломийка”: в с. Мала Кам’янка на р. Бовгер, в с.Шепарівці на р. Коломийка, в с.П’ядики на р. Косачівка;
– м/с “Фатовець”: в с. В. Кам’янка на р. Турка, в с. Росохач на каналі К-ІІ;
– дамби в селах Княждвір та Воскресинці на р. Прут.
Разом з тим, було проведено ремонтно-доглядові роботи на гідротехнічних спорудах м/с “Фатовець” в с. Росохач та упорядкування території біля джерела на м/с “Ворона” в с. Виноград.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/245398273_3060459744174556_775434201006244411_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/245458605_3060459867507877_7287783979924917237_n.jpg)
Працівниками дільниці також виконано маркування гідротехнічних споруд на дамбі в с.Воскресинці на р. Прут та установлено пікетажні стовпчики на м/с “Коломийка” на р. Бовгер.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/245527779_3060459494174581_7903101982701467825_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/244759549_3060459570841240_7573593733803048753_n.jpg)
З метою призупинення процесу руйнації правого берега р. Прут в с. Сопів Печеніжинської селищної територіальної громади фахівцями дільниці проведено регулювання річки на довжині 200м та влаштовано перемичку для відводу води довжиною 80м.
Роботи з надання послуг виконувались екскаваторами JCВ 220, HUNDAI R-170W та автомобілем КАМАЗ 5511.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/245522374_3060459387507925_5535551500713318021_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/245194058_3060459327507931_4319761042738005647_n.jpg)