![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/332723378_2662469807226027_3782465623772453275_n.jpg)
7 березня фахівці Дністровського БУВР взяли участь у другому етапі онлайн-навчання від Міжнародного Проєкту «EU4Environment – Водні ресурси та екологічні дані» на тему: «Транскордонний семінар з обліку води» у рамках впровадження Програми «ЄС для Довкілля: Водні ресурси та екологічні дані», яка спрямована на підтримку розвитку водообліку в Україні.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/333287898_921928555815849_2335604068613781875_n.jpg)
Під час семінару було розглянуто та обговорено наступні питання:
– поглиблення розуміння водного циклу в економіці та водного балансу;
– впровадження в систему еколого-економічного обліку води;
– огляд місцевих умов і балансових схем;
– джерела даних і збір.
Завершальний етап навчання відбудеться 9 березня.