![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/198668080_2983085465262145_3359845630810947373_n.jpg)
У своїй презентації Валентин Шліхта зосередився на ключових питаннях ефективного водного менеджменту:
– забезпечення дотримання водного законодавства;
– якісний моніторинг масивів поверхневих вод та посилення державного нагляду і контролю за використання водних ресурсів.
А також розповів присутнім про дії Держводагентства, націлені на впровадження кращих європейських практик, шляхом модернізації системи управління водними ресурсами.
«Водна безпека є однією з найважливіших складових загальної системи національної безпеки України. Ми розглядаємо водну безпеку як систему з шести невіддільних складових. Кожна з них є пріоритетом нашої діяльності в управлінні водними ресурсами», – зазначив Валентин Шліхта.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/199168371_2983086588595366_555311589176239471_n.jpg)
Докладно: https://cutt.ly/ynTs3Of