Фахівці Лисецької дільниці продовжують співпрацю з органами місцевого самоврядування з ключових питань, які стосуються водогосподарської галузі.
Нещодавно була проведена зустріч з головою Ланчинської селищної громади Надією Данилюк. В ході заходу обговорювались питання:
– щодо експлуатації та обслуговування меліоративних систем, залучення суб’єктів господарювання для покращення функціонування меліоративних мереж та утримання їх в належному стані;
– передачі державних меліоративних систем водогосподарської інфраструктури з балансу Дністровського БУВР на баланс територіальних громад;
– про встановлення пільг по сплаті земельного податку у 2021 році.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/179613639_2937723636448168_5333124516308959574_n.jpg)
Також начальник Лисецької дільниці Іван Галушка та інженерно-технічні працівники взяли участь у робочому проєкті швейцарської конфедерації «FORZA» проєкт «INSITU» – природні рішення постраждалим від паводку громадам (Ланчинська селищна громада смт. Ланчин).
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178940393_2937723599781505_4991574267323064923_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178546866_2937723709781494_8469715901093442954_n.jpg)
Окрім того, фахівці дільниці приймали участь в робочих комісіях за зверненнями громадян:
– в с. Чукалівка Івано – Франківської територіальної громади за участі заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики міської ради Михайла Смушака та заступника начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської териториторіальної громади Михайла Ковбаса;
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178830806_2937723389781526_2737964430651092873_n.jpg)
– в с. Пороги Солотвинської селищної громади з старостою Марією Фуфалько;
– в с. Монастирчани Солотвинської селищної громади з старостою Іриною Латишевською.
За підтримки проекту глобального екологічного фонду «Сприяння транскордонної співпраці та комплексному управлінню водними ресурсами у басейні р. Дністер», що реалізується ПРООН ОБСЄ та ЄЕКООН, Лисецькі водогосподарники встановили інформаційний знак.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178833182_2937723803114818_6249856751681288938_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/179388107_2937723846448147_25668288353253670_n.jpg)
Інженерно-технічні працівники та ремонтувальники руслові дільниці проводили вирубку укосів дамб від чагарнику та ожинника на р. Дністер в селах Побережжя та Довге, на каналі К-І МОС «Богородчанська».
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178900289_2937723496448182_6125576516819548454_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178963114_2937723469781518_8911922453973191584_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178983994_2937723673114831_8475915505358687588_n.jpg)
Проведено ремонт гідротехнічних споруд на р.Слобушниця в селі Добротів. Упорядковані території промбаз в смт. Лисець та в с. Угринів.