Про роботу Лисецьких водогосподарників

Фахівці Лисецької дільниці продовжують співпрацю з органами місцевого самоврядування з ключових питань, які стосуються водогосподарської галузі.
Нещодавно була проведена зустріч з головою Ланчинської селищної громади Надією Данилюк. В ході заходу обговорювались питання:
– щодо експлуатації та обслуговування меліоративних систем, залучення суб’єктів господарювання для покращення функціонування меліоративних мереж та утримання їх в належному стані;
– передачі державних меліоративних систем водогосподарської інфраструктури з балансу Дністровського БУВР на баланс територіальних громад;
– про встановлення пільг по сплаті земельного податку у 2021 році.
Також начальник Лисецької дільниці Іван Галушка та інженерно-технічні працівники взяли участь у робочому проєкті швейцарської конфедерації «FORZA» проєкт «INSITU» – природні рішення постраждалим від паводку громадам (Ланчинська селищна громада смт. Ланчин).
Окрім того, фахівці дільниці приймали участь в робочих комісіях за зверненнями громадян:
– в с. Чукалівка Івано – Франківської територіальної громади за участі заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики міської ради Михайла Смушака та заступника начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської териториторіальної громади Михайла Ковбаса;
– в с. Пороги Солотвинської селищної громади з старостою Марією Фуфалько;
– в с. Монастирчани Солотвинської селищної громади з старостою Іриною Латишевською.
За підтримки проекту глобального екологічного фонду «Сприяння транскордонної співпраці та комплексному управлінню водними ресурсами у басейні р. Дністер», що реалізується ПРООН ОБСЄ та ЄЕКООН, Лисецькі водогосподарники встановили інформаційний знак.
Інженерно-технічні працівники та ремонтувальники руслові дільниці проводили вирубку укосів дамб від чагарнику та ожинника на р. Дністер в селах Побережжя та Довге, на каналі К-І МОС «Богородчанська».
Проведено ремонт гідротехнічних споруд на р.Слобушниця в селі Добротів. Упорядковані території промбаз в смт. Лисець та в с. Угринів.