Начальник Лисецької дільниці Іван Галушка та інженерно-технічні працівники дільниці провели зустріч з головою Тисменицької територіальної громади Тетяною Градюк, її заступником Володимиром Цапаєм та керівниками відділів земельного та агропромислового розвитку.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-a6542c85bf52089f93bd6ae81975d5f2-V.jpg)
Під час зустрічі обговорювались питання щодо утримання та обслуговування меліоративних систем, залучення суб’єктів господарювання для покращення функціонування меліоративних мереж та утримання їх в належному стані, передачі державних меліоративних систем водогосподарської інфраструктури з балансу Дністровського БУВР на баланс територіальних громад.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/164224797_2912982758922256_8791713911043404165_o.jpg)
Окрім того, протягом тижня працівники дільниці виконували доглядові роботи на водогосподарських об’єктах зони обслуговування, зокрема, вирубку укосів дамб від чагарнику та ожинника на річці Дністер в селах Побережжя та Довге.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/162194584_2912982695588929_616750006260407957_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/164064898_2912982568922275_5206964253091010498_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/164131776_2912982808922251_900187798069164804_o.jpg)
Автотранспорт та механізми дільниці були залучені до відновлення аварійної ділянки лівобережної водозахисної дамби (шлюза – регулятора) на річці Кіроксільна в селі Стриганці та зруйнованої червневим паводком ділянки правобережної водозахисної дамби на річці Вовчинець в селі Побережжя.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/163646213_2912982842255581_36490538966503088_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/163777118_2912982645588934_3453954162727020193_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/164131775_2912982892255576_5577546113642032057_o.jpg)