Про роботу Лисецької дільниці Дністровського БУВР

Начальник Лисецької дільниці Іван Галушка та інженерно-технічні працівники дільниці провели зустріч з головою Тисменицької територіальної громади Тетяною Градюк, її заступником Володимиром Цапаєм та керівниками відділів земельного та агропромислового розвитку.
Під час зустрічі обговорювались питання щодо утримання та обслуговування меліоративних систем, залучення суб’єктів господарювання для покращення функціонування меліоративних мереж та утримання їх в належному стані, передачі державних меліоративних систем водогосподарської інфраструктури з балансу Дністровського БУВР на баланс територіальних громад.
Окрім того, протягом тижня працівники дільниці виконували доглядові роботи на водогосподарських об’єктах зони обслуговування, зокрема, вирубку укосів дамб від чагарнику та ожинника на річці Дністер в селах Побережжя та Довге.
Автотранспорт та механізми дільниці були залучені до відновлення аварійної ділянки лівобережної водозахисної дамби (шлюза – регулятора) на річці Кіроксільна в селі Стриганці та зруйнованої червневим паводком ділянки правобережної водозахисної дамби на річці Вовчинець в селі Побережжя.