Про роботу Галицьких водогосподарників

Днями голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка, керівник патронатної служби РДА Наталія Вібла, спільно з робочою групою, до складу якої увійшли начальник Галицької дільниці Дністровського БУВР Михайло Ватаманюк, головний спеціаліст відділу захисту населення і територій управління з питань цивільного захисту населення ОДА Андрій Колдра, голова Рожнятівської ТГ Василь Рибчак та голова Перегінської ТГ Ірина Люклян ознайомилися з наслідками липневої негоди, яка призвела до різкого підняття рівнів води на р. Чечва у с. Нижній Струтинь Рожнятівської ТГ та на р. Радова у селищі Перегінське.

 

Побувавши на об’єктах, пошкоджених інтенсивними дощовими опадами, члени робочої групи визначили обсяги нанесених збитків. Наслідки повеней потребують значних коштів для відновлення водогосподарських об’єктів, і тому необхідна консолідація зусиль місцевого, регіонального та державного рівня влад.

Разом з тим, інженерно-технічними працівниками Галицької дільниці, спільно з начальником відділу інфраструктури Дністровського БУВР Василем Чернишиним було проведено низку обстежень водогосподарських об’єктів, які знаходяться в зоні обслуговування Галицької дільниці.

 

Інженерно-технічні працівники дільниці також провели обстеження:

– пошкодженої ділянки на дамбі р. Лімниця в с. Мединя Галицької ТГ;

– технічного стану відновлених водовипусків одно та трьохочкових на дамбі р. Лімниця в с. Перевозець Войнилівської ТГ;

– відновленого тіла дамби на р. Лімниця в с. Бабин Середній;

– технічного стану берегоукріплення на р. Дністер в с. Перлівці Галицької ТГ.

Окрім того, упродовж минулого місяця фахівці дільниці проводили наступні ремонтно-доглядові роботи:

– обкошення дамби на р. Дністер в с. Дубівці та каналу К-І МОС «Придністровська»;

– зрізування дерево-чагарникової рослинності на дамбі р. Лімниця в смт. Перегінськ Перегінської селищної ради;

– впорядкування та благоустрій території Галицької дільниці.