Про проведену роботу Лисецькими водогосподарниками упродовж липня

Спеціалісти Дністровського БУВР продовжують співпрацю з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади.  Нещодавно начальник відділу з управління інфраструктурою Дністровського БУВР Василь Чернишин, начальник Лисецької дільниці Володимир Гутинюк, провідниий інженер управління Василь Гринчак провели зустріч із головою Ворхтянської ТГ Олегом Дзем’юком, під час якої обговорили питання щодо наявності, технічного стану та утримання водогосподарських об’єктів.

Інженерно-технічні працівники Лисецької дільниці взяли участь у робочій групі Лисецької ТГ на тему: «Співробітництво для створення комплексної системи безпеки Лисецької ТГ Івано-Франківської області», під час якої зустрілися з виконавчим директором МАОМС «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» Ігорем Мельничуком та фахівцем з управління проектами Лисецької селищної ради, керівником проекту «Аналіз потенціалу громади у сфері безпеки» Галиною Гринюк. В ході зустрічі присутні ознайомились з наступними питаннями:

– загальне поняття «Визначення безпеки ризиків в громаді»;

– аналіз потенціалу громади у сфері безпеки;

– визначення «критичних точок», або точок докладання зусиль для сфер потенціалу громади;

– ранжування ризиків та вибір ризиків у подальшій роботі.

 

 

 

У зв’язку із погіршенням на початку липня погодніх умов та підняттям рівнів води в річках начальник дільниці Володимир Гутинюк, інженерно-технічні працівники дільниці, провідний інженер відділу інфраструктури  Дністровського БУВР Василь Гринчак провели обстеження пошкоджених ділянок водогосподарських об’єктів зони обслуговування на р. Бистриця Надвірнянська в с. Березівка Івано-Франківської ТГ, в с. Фітьків Надвірнянської ТГ, в с. Грабівці (хутори Полик та Підгородище Богородчанської ТГ).

Працівниками дільниці виконувались доглядові роботи на:

– МОС «Богородчанська», МОС « Ворона»;

– дамбах на р. Дністер в с. Довге та в с. Побережжя Єзупільської ТГ;

– дамбі на  р. Бистриця Надвірнянська с. Грабівці.

 

 

 

 

 

 

Також було очищено від наносів оголовки на МОС «Ворона» та завершено роботи з відновлення та встановлення водомірних постів в с. Старий Лисець на р. Бистриця Солотвинська та в с. Грабовець на р. Бистриця Надвірнянська.

 

З метою моніторингу стану водогосподарських об’єктів начальник дільниці Володимир Гутинюк та інженер-гідротехнік Марія  Дяченко обстежили  водні об’єкти зони обслуговування, зокрема:

– в с. Підлісся р. Бистриця Солотвинська Загвіздянської ОТГ;

– в с. Старий Лисець р. Бистриця Солотвинська Лисецької ОТГ;

– в с. Березівка р. Бистриця Надвірнянська Івано-Франківської ОТГ;

– в с. Яблунька р. Бистриця Солотвинська Солотвинської ОТГ;

– в м. Надвірна р. Бистриця Надвірнянська  Надвірнянської ОТГ;

– в с. Назавизів р. Бистриця Надвірнянська Надвірннянської ОТГ;

– в с. Раковець  р. Бистриця Солотвинська Солотвинської ОТГ.

Працівниками дільниці, відповідно до завдань та доручень  Дністровського БУВР, виконувались роботи по маркуванню гідротехнічних споруд.