Про особливості сучасної лабораторії моніторингу вод для студентів

Напередодні Всесвітнього дня Дністра та Дня працівника водного господарства в Дністровське БУВР завітали студенти спеціальності туризму і готельно-ресторанної справи Університет Короля Данила для ознайомлення з методикою роботи лабораторії моніторингу вод Західного регіону.
?‍?Очільниця лабораторії Марія Засідко розповіла майбутнім готельєрам про особливості сучасної лабораторії моніторингу вод. Зокрема вона зауважила, що новітнє лабораторне обладнання дозволило збільшити перелік показників для виконання вимірювань забруднюючих речовин з числа пріоритетних та специфічних для басейну з метою визначення хімічного стану масивів поверхневих вод.
А відтак лабораторія моніторингу вод Західного регіону має більш потужні функціональні можливості для дослідження українських водойм? за новими європейськими стандартами та моніторингу реальних загроз і потенційних ризиків у сфері екологічної безпеки вод на Заході України.
Окрім того, Марія Засідко наголосила, що лабораторія визначає стан поверхневих водних ресурсів не тільки ?басейну Дністра, але й басейнів Вісли та Дунаю.
Студенти мали можливість на практиці ознайомитись з процесом підготовки проб води до дослідження та визначення шкідливих елементів на сучасному обладнанні.