Про особливості сучасної лабораторії моніторингу вод для студентів

Напередодні Всесвітнього дня Дністра та Дня працівника водного господарства в Дністровське БУВР завітали студенти спеціальності туризму і готельно-ресторанної справи Університет Короля Данила для ознайомлення з методикою роботи лабораторії моніторингу вод Західного регіону.
👩‍🔬Очільниця лабораторії Марія Засідко розповіла майбутнім готельєрам про особливості сучасної лабораторії моніторингу вод. Зокрема вона зауважила, що новітнє лабораторне обладнання дозволило збільшити перелік показників для виконання вимірювань забруднюючих речовин з числа пріоритетних та специфічних для басейну з метою визначення хімічного стану масивів поверхневих вод.
А відтак лабораторія моніторингу вод Західного регіону має більш потужні функціональні можливості для дослідження українських водойм🧪 за новими європейськими стандартами та моніторингу реальних загроз і потенційних ризиків у сфері екологічної безпеки вод на Заході України.
Окрім того, Марія Засідко наголосила, що лабораторія визначає стан поверхневих водних ресурсів не тільки 🌊басейну Дністра, але й басейнів Вісли та Дунаю.
Студенти мали можливість на практиці ознайомитись з процесом підготовки проб води до дослідження та визначення шкідливих елементів на сучасному обладнанні.