Працівники Дністровського БУВР взяли участь у онлайн-тренінгу щодо е-декларування

З 1 січня 2021 року розпочався черговий етап подання е-декларацій за 2020 рік, який завершується 31 березня 2021 року.
Сьогодні, 4 лютого 2021 року фахівці Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства провели навчальний тренінг з питань заповнення декларацій майнового стану, які подаються до інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Виконавчий директор ГО «Антикорупційний штаб», заступник голови Громадської ради при НАЗК Сергій Миткалик під час заходу розповів про нововведення, які стосуються зазначення відомостей у електронній декларації за минулий рік. Також він прокоментував кожний розділ е-декларації та звернув увагу на особливі питання, які можуть виникнути у державних службовців при заповненні зазначеної звітності.
У ході проведення тренінгу учасникам навчання було надано кваліфіковані відповіді щодо особливостей заповнення електронних декларацій у 2021 році.
Наприкінці навчання присутнім було наголошено про відповідальність за надання завідомо недостовірних відомостей в декларації та за неподання або несвоєчасне подання е-декларації.