З 1 січня 2021 року розпочався черговий етап подання е-декларацій за 2020 рік, який завершується 31 березня 2021 року.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/yzobrazhenye_viber_2021-02-04_16-25-29-1.jpg)
Сьогодні, 4 лютого 2021 року фахівці Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства провели навчальний тренінг з питань заповнення декларацій майнового стану, які подаються до інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/yzobrazhenye_viber_2021-02-04_16-24-49.jpg)
Виконавчий директор ГО «Антикорупційний штаб», заступник голови Громадської ради при НАЗК Сергій Миткалик під час заходу розповів про нововведення, які стосуються зазначення відомостей у електронній декларації за минулий рік. Також він прокоментував кожний розділ е-декларації та звернув увагу на особливі питання, які можуть виникнути у державних службовців при заповненні зазначеної звітності.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/yzobrazhenye_viber_2021-02-04_16-24-56.jpg)
У ході проведення тренінгу учасникам навчання було надано кваліфіковані відповіді щодо особливостей заповнення електронних декларацій у 2021 році.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/yzobrazhenye_viber_2021-02-04_16-27-11-1.jpg)
Наприкінці навчання присутнім було наголошено про відповідальність за надання завідомо недостовірних відомостей в декларації та за неподання або несвоєчасне подання е-декларації.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/yzobrazhenye_viber_2021-02-04_16-51-44.jpg)