Сьогодні, 18 вересня відзначається Міжнародний день чистих берегів – 2023 та Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day.
Щоб привернути увагу до проблем засмічення відходами водних ресурсів, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості населення, працівники дільниць Дністровського БУВР вийшли на береги річок, щоб прибрати сміття:
• Галицька дільниця очистила від сміття берег Дністра в м.Галич та берег р. Лімниця в с. Пукасівці. Також до екотолоки залучили учнів Козарівської гімназії Букачівської ТГ;
• Лисецька дільниця спільно з учнями Поберезького ліцею прибирала берег р. Дністер у с. Побережжя Єзупільської ТГ;
• Коломийська дільниця навела порядок на березі р.Прут в с.Сопів та на водозахисній дамбі р.Прут в с.Воскресинці Коломийського району;
• Заболотівська дільниця провела велике прибирання на водозахисній дамбі р.Прут в с.Борщів та в смт Заболотів Коломийського району.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378840537_620440836933524_6739249673779447399_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378816860_620440786933529_8896366243353635302_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378812222_620440750266866_2841682898964429163_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378707165_620440673600207_4229221662886622845_n.jpg)
Також фахівці дільниць провели інформаційно-просвітницькі заходи щодо необхідності охорони навколишнього середовища та свідомого використання водних ресурсів із учнями Поберезького ліцею та Коломийського ліцею №4.