Перевірка знань з охорони праці

Сьогодні, 20 червня, працівники Дністровського басейнового управління водних ресурсів склали іспит з охорони праці.

В період з 13 по 20 червня на інтерактивній платформі Google Сlassroom проводилось навчання керівних осіб та спеціалістів Дністровського БУВР, які повинні пройти навчання та перевірку знань з питань охорони праці. Навчання проведено фахівцями Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Держводагентства.

Охорона праці є найважливішою складовою роботи будь-якого підприємства. Позаштатна ситуація на робочому місці може статися зненацька, тож співробітники Дністровського БУВР мають бути готові до неї будь-якої миті. Саме тому, у відповідності до ст. 18 Закону України “Про охорону праці” та «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою», посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

Після проходження дистанційного курсу навчань відбулася перевірка знань з питань охорони праці, за результатами якої працівники отримають відповідні посвідчення.