Онлайн-семінар на тему: «Подання звіту про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) за 2021 рік в електронній формі»

Сьогодні, 17 грудня, спеціалісти Дністровського БУВР в режимі відео конференції провели онлайн-семінар на тему: «Подання звіту про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) за 2021 рік в електронній формі». Участь в онлайн-заході взяли близько півсотні водокористувачів.
Учасникам семінару наголосили, що вже з 1 січня 2022 року форма подання звіту про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) стане виключно електронною через Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України: https://e-services.davr.gov.ua/.
Профільні спеціалісти відділу ведення водного кадастру та моніторингу вод та лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР ознайомили водокористувачів зі змінами до Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.12.2020 № 375, а також надали кваліфіковані роз’яснення щодо Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Держводагентства.