![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273685440_249255270718751_4568356248462550963_n.jpg)
В рамках співпраці Дністровського БУВР з Прикарпатським національним університетом ім. В. Стефаника начальник лабораторії моніторингу вод Західного регіону Марія Засідко провела онлайн-екскурсію для студентів кафедри хімії.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273707205_249255314052080_5578943483270372274_n.jpg)
Студенти ознайомилися з основними напрямами роботи лабораторії. Фахівці лабораторії продемонстрували для студентів методи підготовки проб води до хроматографічних досліджень і розповіли про принципи роботи газового хроматографа та спектрометра з індуктивно-зв’язаною плазмою.