Обстеження водогосподарських об’єктів Івано-Франківщини, пошкоджених негодою

Нещодавно в.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук, начальник Коломийської дільниці управління Віра Тимофійчук та начальник Заболотівської дільниці управління Оксана Пашник спільно з заступником голови Снятинської міської ради Віктором Кушиком, начальником відділу містобудування, архітектури, містобудівного кадастру та капітального будівництва Снятинської міської ради, уповноваженою особою з питань цивільного захисту в Снятинській міській територіальній громаді Максимом Вінтонівим та старостою округу №3 с. Горіщнє Залуччя Снятинської  територіальної громади Миколою Кузенко провели обстеження аварійної ділянки в с. Горішнє Залуччя на р. Черемош. В результаті різкого підйому води в р. Черемош русловим потоком зруйновано мокрий  укіс та основу дамби.

Окрім того, начальник Коломийської дільниці Дністровського БУВР Віра Тимофійчук та провідний інженер-гідротехнік Коломийської дільниці Дністровського БУВР Оксана Медведик спільно з заступником селищного голови Печеніжинської селищної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Любомиром Андрійчуком, спеціалістом першої категорії відділу ЖКГ, інвестицій та соціально-економічного розвитку Степаном Василишиним провели обстеження аварійної ділянки в с. Сопів на р. Прут, на якій іде інтенсивний підмив та руйнування корінного берега, частково зруйновано берегоукріплення.

 

За результатами обстежень складені відповідні акти, в яких зафіксовані об’єми пошкоджених ділянок та визначені першочергові заходи для недопущення виникнення надзвичайної ситуації.