![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/192197608_2960373390849859_117674547148864437_n-1.jpg)
Спеціалісти Дністровського БУВР взяли участь у третьому етапі навчання з курсу «Плани управління річковим басейном», у рамках загальної короткострокової освітньої програми підвищення кваліфікації, який проводить Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191795931_2960373477516517_8370915493124779624_n.jpg)
На даному етапі розглядалися наступні питання, які стосуються таких тем як:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/192077099_2960373420849856_4790439281685243658_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/192137640_2960373514183180_571098036481087457_n.jpg)
Спікерами з управління водними ресурсами виступили Олексій Ярошевич, Ірина Овчаренко та Марія Шпанчик.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/192284457_2960373450849853_2010437160407130794_n.jpg)