Нашій Конституції сьогодні виповнюється 27 років

В Україні 28 червня відзначають державне свято – День Конституції. Ухвалення Верховною Радою України Основного закону 28 червня 1996 року стало важливим етапом утвердження державності, мало величезне політичне та правове значення для розвитку української політичної нації та громадянського суспільства.
В реаліях сьогодення записані в Конституції слова перестали бути історією, вони стали для українців по-справжньому життєвими і нагальними: слова про право на життя і свободу, про честь і гідність, про ціну нашої землі. Уже нікому в країні не потрібно пояснювати значення слова «суверенна».
Для нас, українців, Конституція – це про права і свободи, це про гідність, цінності, хребет нації, стійкість та нескореність. Жоден з нас більше ніколи не сприйматиме закарбовані в ній права та свободи як щось дане нам зверху. Вони сьогодні виборюються у важкій боротьбі самопожертвою та життям.
Тож нехай же полум’я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного з нас, освячуючи шлях у світле майбутнє. Миру всім нам, розквіту та якнайшвидшої Перемоги над ворогом!