![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/213825444_2993234084230456_4944631615491036236_n.jpg)
Співпраця України та Польщі в галузі водного господарства є дуже важливою для наших держав. Україна зараз активно впроваджує основні принципи Водної Рамкової директиви, Паводкової директиви та європейські підходи до моніторингу вод з метою досягнення доброго хімічного стану та покращення екологічного стану вод.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/217004284_2993234064230458_1445529555777984888_n.jpg)
Наприкінці червня 2021 року, голова басейнової ради Дністра Олег Мандрик відвідав з робочим візитом Регіональне управління водного господарства у м. Краків, Республіка Польща.
В рамках зустрічі було досягнуто ряд домовленостей щодо подальшої співпраці у галузі управління водними ресурсами, обміну досвідом щодо підготовки Плану управління річковим басейном та Плану управління ризиками затоплень, згідно з основними принципами Водної Рамкової та Паводкової директив.