![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242586132_3046438712243326_5092076118034292637_n.jpg)
Заступниця начальника Дністровського БУВР Іванна Гнатишин, начальник Коломийської дільниці Володимир Лахнюк та фахівці управління 24.09.2021 взяли участь у засіданні районної комісії із забезпечення проведення інвентаризації водних об’єктів лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Коломийського району.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242498210_3046438652243332_4956879421805968890_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242551513_3046438798909984_5126258821713393394_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242313026_3046438892243308_2273457631003975540_n.jpg)
На засіданні комісії були присутні представники органів Коломийської РДА, Держлісгоспу, Коломийського державного лісового господарства, представники управління Держгеокадастру у Коломийському районі та представники від територіальних громад.
Присутні обговорили проблемні питання, які виникли під час заповнення форм, стан виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року № 180/2021, а також відпрацювали алгоритм щодо подальшої взаємодії в процесі роботи комісій з проведення інвентаризації.