![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/442418240_755864543391152_8586534714732921643_n.jpg)
Напередодні Міжнародного дня Дністра працівники Дністровського БУВР за фінансової підтримки проєкту ЄС EU4Environment&Data, спільно з керівництвом Дубовецька територіальна громада висадили алею з 10 червоних каштанів присвячену нашим Захисникам.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/442416189_755864600057813_8583813774237984588_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441455209_755864516724488_1245072844854163590_n.jpg)
Для каштанової алеї на честь Захисників України обрали локацію на березі Дністра неподалік оглядового майданчика. Сюди зможуть приходити та відпочивати мешканці й гості Маріямполя. Ця алея стане нагадуванням кожному, якою високою ціною дається свобода і незалежність.
Варто зауважити, що для зручності людей біля алеї встановили лавочку та памʼятну табличку з переробленого пластику, який зібрали в рамках конкурсу «Друге життя пластику».
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/442386004_755864593391147_1534503891346197567_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/424569170_755864576724482_4277457568799533067_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/442437464_755864476724492_1229102051799287315_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441459066_755864570057816_7301593614937055262_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441507942_755864546724485_9096705501540552160_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/442436922_755864670057806_1795611628300864197_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441463949_755864650057808_6921567030550359686_n.jpg)