Лабораторія моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР продовжує покращувати матеріально-технічну базу для виконання якісних і точних вимірювань

У межах технічної допомоги від представництва Корейського агентства міжнародного співробітництва (КОІСА) в Україні отримано модуль автоматичної подачі зразків FREESTYLE XANA для системи пробопідготовки FREESTYLE виробництва LCTech, який використовуватиметься для підготовки проб до хроматографічних досліджень і дасть можливість зменшити час підготовки та збільшити точність вимірювань.
У рамках технічної допомоги від представництва Корейського агентства міжнародного співробітництва (КОІСА) в Україні лабораторії моніторингу вод Держводагентства також отримали портативний мультиметр SD335 Lovibond, портативний мутномір EutechTM TN-100. LLG, спектрофотометр з кюветними тестами та термореактором MD 200 Lovibond тощо. Ці прилади забезпечать можливість фахівцям на місці відбору проб на водних об’єктах оперативно виконувати вимірювання температури, водневого показника, розчиненого кисню, провідності, мутності (каламутності) та хімічного споживання кисню.
Прилади дозволяють забезпечити загальний контроль якості води як в мобільному використанні, так і лабораторних умовах.
Актуальність такої оперативності й мобільності посилюється екозагрозами для поверхневих вод в умовах збройної агресії рф та повномасштабних бойових дій на сході України.
Держводагентство висловлює вдячність представництву Корейського агентства міжнародного співробітництва (КОІСА) за надане обладнання, яке наразі є вкрай необхідним для забезпечення контролю якості води.
За матеріалами Держводагентства України