У час війни надзвичайно важливо зберігати свої традиції і культуру. Тож сьогодні, 9 січня в Дністровське БУВР завітали колядники зі справжньою гуцульською колядою.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/index.jpg)
Представники товариства «Просвіта-Світовид» виконали автентичну гуцульську легінську коляду з плєсом, затрембітали і завіншували для колективу управління.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/index-1.jpg)
Колядники побажали працівникам Дністровського БУВР здоров’я, успіху в новому році, перемоги та миру в Україні.