День довкілля дозволяє нам ще раз проаналізувати своє ставлення до навколишнього середовища і замислитися над власним вкладом у це. А зробити кожен може багато, і достатньо для цього лише маленьких кроків: свідоме споживання води, сортування сміття, економія електроенергії, відмова від поліетиленових пакетів й пластикових пляшок тощо.
З нагоди Дня довкілля інженерно-технічні працівники та робітники Коломийської дільниці Дністровського БУВР також зробили свій внесок у захист довкілля, прибравши територію дільниці, провели обрізання та побілку дерев, вивіз сміття з території.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/175111442_2931864557034076_2239671821076366032_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/174746887_2931864537034078_2610160403703305819_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/175909309_2931864480367417_7494477799431435428_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/176101025_2931864640367401_3810536698296728469_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/176229414_2931864467034085_3500494000017337122_n-1.jpg)