Галицькі водогосподарники продовжують дбати про гідротехнічні споруди дільниці

Інженерно-технічні працівники Галицької дільниці Дністровського БУВР провели зустріч із заступником голови Спаської сільської територіальної громади Михайлом Семкуличем з питань відновлення пошкоджених об’єктів на території Спаської громади, які постраждали внаслідок проходження стихійного лиха в червні 2020 року.
Під час зустрічі було проведено обстеження 2 ушкоджених ділянок об’єктів, внесених Дністровським БУВР до пропозицій з фінансування комплексного протипаводкого захисту на території Івано-Франківської області, а саме:
– щодо нового будівництва берегозакріплювальних споруд на лівому березі річки Чечва (вул. Перемоги) в селі Луги Спаської ОТГ;
– щодо відновлення берега річки Чечва в с. Спас в урочищах “Біля церкви”, “Криницького”, “Мінькова”.
Фахівцями дільниці також було обстежено відновлені берегоукріплення на р. Чечва в с. Верхній Струтин та на р. Лімниця в с. Рівня, що постраждали внаслідок проходження червневого паводку 2020 року.
Продовжується виконання ремонтно-доглядових робіт згідно поставлених завдань на об’єктах зони обслуговування зокрема вирубка дерево-чагарникової рослинності на дамбі р. Дністер с. Дубівці Дубовецької ТГ, дамбі р. Лімниця с. Темерівці Галицької ТГ, в-ч р. Свірж Рогатинської ТГ.
Окрім того, на виконання доручення Дністровського БУВР інженерно-технічні працівники дільниці працювали над завершальним етапом інвентаризації міжгосподарської меліоративної мережі.