Галицькі водогосподарники працюють над виконанням виробничих завдань

Фахівці Галицької дільниці проводять постійний моніторинг пошкоджених паводком 2020 року об’єктів зони обслуговування дільниці. Днями, через погіршення погодніх умов та різке підняття рівнів води, було проведено обстеження пошкодженої ділянки та шлюза-регулятора на дамбі р. Дністер в с. Дубівці Дубовецької ОТГ.
Окрім того, інженерно-технічні працівники Галицької дільниці Дністровського БУВР спільно з представниками управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради, управління надзвичайних ситуацій Калуської міської ради та старостою Ріп’янського старостинського округу провели обстеження пошкоджених ділянок берегів р. Луква в селах Ріп’янка, Мислів, Яворівка Ріп’янського старостинського округу Калуської міської ради. В ході проведення обстеження було складено відповідні акти з пропозиціями для подальшого вирішення проблем по пошкоджених ділянках.
Інженерно-технічні працівники та ремонтувальники руслові дільниці також проводили вирубку укосів чагарнику на дамбі на р.Лімниця в с. Перевозець, на дамбі на р.Дністер в с.Дубівці та обкошення території Галицької дільниці.
Було проведено ремонт гідротехнічної споруди на водоприймачі МОС «Придністровська» та встановлено пікетажні стовпчики в районі шлюза-регулятора на дамбі р. Дністер в с. Дубівці.