Галицькі водогосподарники працюють на результат

Інженерно-технічні працівники Галицької експлуатаційної дільниці провели зустріч із заступником голови Рогатинської міської громади Володимиром Штогрином з питань утримання внутрішньогосподарських меліоративних систем, які знаходяться на балансі громади та передачі державної меліоративної інфраструктури з балансу Дністровського БУВР у власність територіальної громади.
Водночас, під час зустрічі розглядалось питання виконання протокольного рішення № 10 Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2021р, про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфоутворищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2021р. В ході зустрічі було уточнено місця розташування торфополів на території Рогатинської міської громади, орієнтовну площу торфовищ та джерела зволоження (річка, канал, потічок, ставок) у разі виникнення пожежі.
Окрім того, працівниками Галицької дільниці проводилися наступні експлуатаційні заходи:
– вирубка дерево-чагарникової рослинності на дамбі р. Лімниця в с. Темерівці та в с. Мединя Галицької міської громади;
– вирубка та зрізування дерево-чагарникової рослинності на дамбі р. Лімниця в с. Перевозець Войнилівської селищної громади;
– ремонт гідротехнічної споруди на МОС «Придністровська».
Інженерно-технічні працівники дільниці також провели:
– обстеження технічного стану водовипусків на дамбі р. Дністер в с. Дубівці Дубовецької сільської громади;
– обстеження технічного стану півзагат та дамби обвалування на р. Лімниця в с. Мединя Галицької міської громади;
– обстеження технічного стану відновленого після паводку 2020 року берегоукріплення на р. Лімниця в с. Блюдники Галицької міської громади.
Галицькими водогосподарниками за підтримки Європейського союзу влаштовано інформаційну таблицю в с. Шевченкове.