![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-01_17-09-30-701.jpg)
01 грудня, в режимі відеоконференції, в рамках проекту «Підтримка планування управління водними ресурсами на сході України», що виконується у партнерстві з Держводагентством України, відбулося представлення методичних рекомендацій щодо формування програми заходів для планів управління річковими басейнами, з урахуванням досвіду європейських країн.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/263022938_3096914250529105_5688743096671594315_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/263019359_3096914407195756_7950793295588811627_n.jpg)
У заході з представлення методичних рекомендацій та навчання спеціалістів водного сектору щодо формування програми заходів для плану управління річковим басейном взяло участь керівництво та фахівці Дністровського БУВР.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/263078533_3096914453862418_7255921079497761221_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-01_17-09-37-153.jpg)