Фахівці Дністровського БУВР прийняли участь у командно-штабному навчанні на території Домбровського кар’єру

Сьогодні, 3 вересня, на території Домбровського кар’єру у м. Калуш відбулося  командно-штабне навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Калуської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на території Калуського гірничо-промислового комплексу».

Навчання проводилося з метою визначення рівня готовності органів управління та спеціалізованих служб цивільного захисту міської ланки до дій при загрозі та виникненні надзвичайної ситуації щодо прориву р. Сівки у Домбровський кар’єр з практичним відпрацюванням.

 

 

 

В командно-штабному навчанні прийняв участь начальник відділу енергоефективності та механізації Дністровського БУВР Леонід Попадюк, та задіяна спецтехніка БУВРу – екскаватор на пневмоходу Хюндай R-140 і тягач з тралом.

 

 

 

 

В процесі навчання фахівці Дністровського БУВР виконали роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в результаті прориву вод р. Сівка в Домбровський кар’єр.