Фахівці лабораторії моніторингу вод Західного регіону напередодні Міжнароднгого дня Дністра провели просвітницькі заходи з дітьми

Діти наше майбутнє, тож потрібно з юного віку вчити їх дбайливо ставитися до природи, берегти воду та піклуватися про збереження чистоти річок.

Напередодні Міжнародного дня Дністра, спеціалісти лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР завітали до дошкільнят старшої групи №10 «Калинка» @ЗДО №11 “Пізнайко” та до вихованців Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції.

 

Фахівці лабораторії розповіли дітям про Дністер, якість води та її значення для здоров’я, показали як вона може змінюватися залежно від вмісту тих чи інших речовин.

Проте найбільше захоплення та радості у юних мешканців Дністровського басейну викликали цікаві досліди. Лаборанти показали, як змінюється колір аналізованої води залежно від жорсткості, кислотності та вмісту в ній різних речовин.

 

Разом з лаборантами діти власноруч визначали різноманітні показники якості води за допомогою тест-смужок та лакмусових смужок.