Фахівці Дністровського БУВР взяли участь у онлайн-навчанні

Працівники Дністровського БУВР  з 5 по 9 червня 2023 року прийняли участь у онлайн-навчанні на тему «Організація та здійснення діяльності у сфері додержання вимог законодавства: про охорону, раціональне використання вод та відтворення водних ресурсів».

Навчальний курс з підвищення кваліфікації працівників водної сфери організовано Державним агентством водних ресурсів України спільно з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління.

Учасники курсу під час навчання мали змогу удосконалити свої знання з питань водного законодавства, а саме: Водного кодексу України, Водної стратегії до 2050 року, Водної безпеки України в розрізі шести Водних Директив ЄС, державного моніторингу вод, інтегрованого підходу в управлінні водними ресурсами, Програми розвитку водного господарства України та багато інших питань, що допомагають ефективно працювати для розвитку водогосподарської галузі.

 

 

 

 

Завершальним етапом навчання стало проведення контрольного тестування. За підсумками тестування учасники навчального курсу отримають сертифікати.