Екскурсія в лабораторію моніторингу вод Західного регіону

В рамках проведення заходів до відзначення Міжнародного дня Дністра в Дністровське БУВР завітали студенти  Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування для ознайомлення з роботою лабораторії моніторингу вод Західного регіону.
Варто зазначити, що Міжнародний день Дністра відзначається в останню неділю травня, цьогоріч 28 травня.
Очільниця лабораторії Марія Засідко, провела екскурсію маршрутом проходження проб води в лабораторії починаючи від шифрування та пробопідготовки до кінцевих результатів. Фахівці лабораторії розповіли й продемонстрували як проводиться процедура оцінки стану відібраних проб, які прибувають з усієї України. Кожен процес був «розібраний» та продемонстрований до деталей.
Лабораторія моніторингу вод Західного регіону – наразі єдина з лабораторій Держводагентства, яка отримала акредитацію за європейськими стандартами. Вона забезпечує виконання вимірювань у межах басейну Дністра, Вісли та Дунаю.
Хочеться зазначити, що такі заходи не тільки цікаві для студентів та викладачів, але й привертають увагу широких верств населення до проблеми водних ресурсів України.